Warning: The magic method Automattic\WooCommerce\Admin\FeaturePlugin::__wakeup() must have public visibility in /usr/home/AdamBor/domains/www.luizaszmyt.pl/public_html/wp-content/plugins/woocommerce/packages/woocommerce-admin/src/FeaturePlugin.php on line 316 O mnie – Świadomi w pracy

O mnie

Cześć, nazywam się Luiza Szmyt! Miło mi, że odwiedziłeś/ odwiedziłaś moją stronę internetową. Jestem prawniczką. Specjalizuję się w prawie pracy. Chcę pokazać Ci, że prawo nie musi być niezrozumiałym ciągiem liter.

W 2019 r. ukończyłam Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, broniąc pracę magisterską poświęconą instytucjom ochrony pracy kobiet w ciąży.  Obecnie jestem aplikantką adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Poznaniu. 

Ponadto, posiadam tytuł mediatora, inspektora ochrony danych osobowych oraz compliance officera. 

Doświadczenie zawodowe zaczęłam zdobywać już na studiach. Pracowałam w kancelariach radcowskich, kancelarii komorniczej oraz w sądzie.

Aktualnie obsługuję prawnie spółkę z branży spożywczej, a także współpracuję z kancelariami prawnymi oraz portalami internetowymi.

Na co dzień jestem świadkiem sytuacji, gdy prawa dotyczące pracy są łamane, wykorzystując nieświadomość zainteresowanych. Chcę to zmienić. Chcę, żebyś Ty, nieważne, czy jesteś pracownikiem, czy pracodawcą był świadomy swoich praw i obowiązków.

Chcę pokazać Ci, że prawo może być zrozumiałe i że jest ono potrzebne, aby nie dochodziło do nadużyć.

Napisałam Ci co sprawia, że działam, dlatego myślę, że teraz już wiesz, skąd w lipcu 2018 roku pojawił się w mojej głowie pomysł na bloga prawniczego, którego początkowo prowadziłam wykorzystując możliwości Google.

W wolnym czasie czytam dobre książki, podróżuję i (próbuję) gotować.

Pozostańmy w kontakcie,

Luiza Szmyt

Zaufali mi:

Referencje:

 • positive review  Zawsze pomocna w kryzysowych sytuacjach. Podchodzi do spraw na chłodno, bez emocji – bardzo profesjonalnie. Wszystko cierpliwie tłumaczy i wskazuje najkorzystniejsze rozwiazanie. Z czystym sumieniem, polecam!

  Ada Monkiewicz Avatar Ada Monkiewicz
  12 listopada 2020
 • positive review  Serdecznie polecam usługi Pani Luizy 😉 To osoba kompetentna i rzetelna. Pomocy udziela bardzo szybko i przede wszystkim zrozumiale, popierając wyjaśnienia przykładami. Jeżeli będę miała jeszcze kiedykolwiek jakieś wątpliwości, na pewno nie zawaham się i skorzystam z pomocy 🙂

  Daria Koszewska Avatar Daria Koszewska
  3 września 2020
 • positive review  Miałam przyjemność korzystania z pomocy Luizy, dlaczego przyjemność? Przede wszystkim pomoc udzielona była szybko i sprawnie. Luiza jest osobą bardzo kompetentna. Myśle odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu kto potrzebuje pomocy w zakresie usług prawnych.

  Sandra Pawlaczyk Avatar Sandra Pawlaczyk
  7 maja 2020
 • positive review  Miałam okazję współpracować z Luizą przy temacie praw pracowników w czasie koronawirusa. Luiza przygotowała merytoryczny artykuł, który został udostępniony na portalu Prawo mamy. Luiza dodatkowo zgodziła się na wywiad prawny w formie live na Facebooku. Jest osobą kompetentną, pracowitą a przy tym niezwykle pomocną i serdeczną. Mam nadzieję, że to nie była nasza ostatnia współpraca. Polecam❗️😀

  Joanna Rułkowska Avatar Joanna Rułkowska
  4 maja 2020
 • positive review  Rzetelna i fachowa pomoc w każdym aspekcie. Pani Luiza posiada bardzo dużą wiedzę w zakresie prawa. Na pewno jeszcze nie raz skorzystam z jej pomocy. Angażuje się w pomoc całym sercem! Polecam 🙂

  Joanna Urbaniak Avatar Joanna Urbaniak
  16 kwietnia 2020
 • positive review  Miałam okazje otrzymać pomoc od Pani Luizy. Bardzo dokładna i profesjonalna osoba , która rzeczowo podchodzi do sprawy i analizuje każdy szczegół . Polecam Tą Panią z całego serca ☺️

  Zuza Brink Avatar Zuza Brink
  16 kwietnia 2020
 • positive review  Pani Luiza to osoba profesjonalna, niesie pomoc z dokładnością i dopilnowaniem każdego szczegółu o czym miałam okazję się przekonać. Zdecydowanie polecam jej usługi. Widać, że ten zawód to dla Niej powołanie!

  Viki Nieć Avatar Viki Nieć
  16 kwietnia 2020
 • positive review  Profesjonalna w 100%, sprawa rozstrzygnięta pozytywnie. Polecany z czystym sumieniem

  Ania P-ska Avatar Ania P-ska
  22 stycznia 2020
 • positive review  Jasne i rzetelne odpowiedzi na zadawane pytania. Zdecydowanie zamiłowanie połączone z kompetencją i wiedzą. Serdecznie polecam 🙂

  Adrianna Beczkowiak Avatar Adrianna Beczkowiak
  18 listopada 2019
 • positive review  Super pomysł!�

  Klaudia Wojciechowska Avatar Klaudia Wojciechowska
  25 lipca 2018

Luiza Szmyt © 2024. All Rights Reserved.